Масштабне відключення газу на Дніпропетровщині 11 грудня

Дніпропетровська філія Газмережі зробила важливу заяву щодо тимчасового відключення газопостачання у деяких населених пунктах області. 

Шановні мешканці Межиріцької і Вербківської селищних громад!

11 грудня з 8:30 до 12 грудня 15:45 працівники Дніпропетровської філії «Газмережі» проводитимуть газонебезпечні роботи в декількох населених пунктах ваших громад.

Роботи плануються без відключення газопостачання. Щоб уникнути тимчасового припинення газорозподілу, просимо вас у цей період максимально обмежити використання природного газу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Кривому Розі автомобіль з’їхав у кювет та перекинувся: подробиці ДТП;

Не могла знайти дорогу: патрульні Дніпра повернули додому жінку, яка загубилася;

На проспекті Богдана Хмельницького водій збив 21-річного хлопця і втік: постраждалого госпіталізували.

2025-12-11 09:30:00