Юні боксерши з Павлограда завоювали «срібло» та «бронзу» на турнірі в Румунії

На турнірі з боксу серед молоді «Dracula Open», який 22-28 лютого проходив в Араді (Румунія), стали призерками 2 спортсменки з Павлограду, які представляли Дніпропетровську ОШВСМ.

Про це повідомляє Федерація Боксу України.

«Серед 25 країн, які брали участь в змаганнях команда України здобула перше загальнокомандне місце», - пише федерація.

«Срібло» отримала Софія Турбініна (48 кг). У фіналі вона, на жаль, поступилася Анні Марії Трифілі (Греція).

Бронзову медаль здобула Вікторія Шкеул (50 кг).

«Золото» та «срібло»: Молоді боксери з Дніпра стали призерами турніру «Dracula Open» в Румунії;

Три посади одночасно: Ексгравець «Дніпра» Руслан Ротань став в.о. головного тренера збірної України;

Запорізька поліцейська Софія Євтушенко отримала «срібло» на Кубку Киева з карате-шотокан.