Юні рок-н-рольщики з Павлограда стали віце-чемпіонами Етапа Кубка світу в Словенії

В Любляні (Словенія) 14-16 жовтня проходив Етап Кубку світу з акробатичного рок-н-ролу (дорослі, юніори, юнаки, юнаки-2). У змаганнях взяли участь 436 спортсменів з 14 країн світу. Вихованці Клуба акробатичного рок-н-ролу «Восторг» (Павлоград, Дніпропетровська обл.) Ілля Пивовар та Анна Наговіцина (тренери Олена та Аліса Тітови) стали срібними призерами у категорії «Юнаки».

Про це повідомили тренери клубу.

Пара дебютантів клуба «Восторг» Олег Згуровський та Вероніка Найда посіли 8 місце у категорії «Діти».

Є призери і серед інших українських пар:

• «срібло» у категорії «Юніори» вибороли Єлизавета Каверіна і Георгій Тагайбай. Бронзовими призерами стала ще одна пара - Юлія Міхно і Назар Діденко;
  • в категорії «Юнаки» весь п'єдестал пошани належить українцям. Чемпіонами стали Амалія Криклива і Дмитро Потаман, Аделаїда Кушка і Олександр Ляшенко – бронзові;
  • в категорії «Юнаки-2» так само перші три місця за українцями. На найвищу сходинку п'єдесталу піднялись Олександра Висоцька і Станіслав Філіпас. Єлизавета Шматко та Ілля Горлачов здобули срібну нагороду. Бронза у Дарини Бакало і Артема Різніченка.

Три «золота»: Родина Казбекових з Дніпра виграла чемпіонат Великої Британії зі скелелазіння;

Сергій Скорік з Дніпра став чемпіоном світу з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з порушеннями зору;