Юні рок-н-рольщики з Павлограду виграли Кубок світу в Австрії

Вчора, 17 вересня, в Філах (Австрія) Анна Ноговіцина та Ілля Півовар стали переможцями Кубку Світу з акробатичного рок-н- ролу в категорії «Юнаки». Вітаємо вихованців клубу акробатичного рок-н-ролу «Восторг» з Павлограда!

Цікаво, що українці зайняли весь п’єдестал: срібні медалі отримали Віра Литвиненко та Максим Шпенков, а «бронзу» - Амалия Криклива та Дмитро Потаман.

Ще одна українська пара посіла 5 місце. А ще 3 місця у фіналі достались парам з Угорщини.

Історична перемога та дубль Довбика: Як зіграв «Дніпро-1» проти «Аполлона» в Лізі конференцій УЄФА;

Вчитель Дніпропетровського спортколледжу Олег Ликов виграв всесвітню регату у Франції;

Криворізька борчиня Ілона Прокопевнюк стала бронзовою призеркою чемпіонату світу.