У Павлограді патрульні роти з обслуговування водних об'єктів виявили осіб, що порушують заборону на полювання
Днями неподалік Павлограду патрульний екіпаж помітив автомобіль Нива, який виїхав з лісосмуги. Поліцейські побачили, що в салоні авто перебувають мисливські собаки і вирішили перевірити водія транспортного засобу та його пасажира. Авто зупинили.
Під час поверхневої перевірки в салоні авто інспектори побачили мисливську зброю. Водій та пасажир повідомили поліцейським, що їдуть з полювання та показали впольовану дичину — фазанів та качку.
На запитання чи є дозвільні документи на добуття пернатих, громадяни повідомили, що не мають їх. Оскільки в діях даних громадян вбачалися ознаки кримінального правопорушення за ст. 248 (Незаконне полювання) ККУ, на місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу для з'ясування усіх обставин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Павлоград
У Павлограді 10-річний хлопчик впав із дерева та отримав перелом ребра 13 серпня у Павлограді 10-річний хлопчик отримав травми внаслідок падіння з дерева. Дитина впала на землю з висоти близько трьох метрів під час гри.
Опубліковано 18.08.2026
225
Павлоград
Поліція Павлограда встановлює особу невпізнаного чоловіка: прикмети 14 серпня до відділення Павлоградського ДОБ СМЕ було доставлено тіло чоловіка, особу якого наразі не встановлено.
Опубліковано 17.08.2026
301
Павлоград
Колишніх керівників Павлоградського хімзаводу засудили за збитки у понад 43 млн гривень: подробиці 12 серпня 2026 року Вищий антикорупційний суд оголосив вирок колишнім генеральному та комерційному директорам ДП «Науково-виробниче об’єднання “Павлоградський хімічний завод”». Суд визнав їх винними у зловживанні службовим становищем, що завдало підприємству понад 43,3 млн гривень збитків.
Опубліковано 14.08.2026
419
Павлоград
На Дніпропетровщині поліцейські викрили організаторку схеми, яка за 10 тисяч доларів незаконно переправляла чоловіків за кордон 50-річна мешканка Закарпатської області підшукала чоловіка призовного віку, готового незаконно виїхати з України.
Опубліковано 12.08.2026
423
Павлоград
У Павлограді поліцейські затримали двох чоловіків за підозрою у вимаганні 5 тисяч доларів та двох автомобілів Під час отримання грошей правоохоронці затримали підозрюваних – двох чоловіків віком 34 та 37 років.
Опубліковано 07.08.2026
1315
Павлоград
Ворог вдарив по Павлограду: знищено депо «Укрпошти», загинули 2 співробітниці 6 серпня ворог наніс удар по Павлограду, в результаті якого знищено сортувальне депо та база пересувних відділень АТ "Укрпошта". На жаль, загинули дві співробітниці компанії.
Опубліковано 07.08.2026
342