
Вчинили розбійний напад на подружжя літніх людей: суд виніс вирок чоловікам
Злочин стався 8 березня 2023 року у приватному будинку села Кохівка Павлоградського району. Двоє раніше судимих чоловіків проникли до будинку місцевих жителів похилого віку, завдали ножових поранень господарю помешкання та тілесних ушкоджень його дружині й заволоділи цінними речами потерпілих.
Зібравши достатню кількість доказів протиправних дій фігурантів, слідчі, за погодженням із Павлоградською окружною прокуратурою, повідомили їм про підозру за ч.4 ст.187 (розбій) Кримінального кодексу України та скерували обвинувальний акт до суду.
Дослідивши матеріали кримінального провадження та докази, які надали поліцейські, суд визнав чоловіків винних у вчиненні злочину й призначив їм покарання у вигляді 13,5 років позбавлення волі з конфіскацією особистого майна.
Відтепер рідні зниклих безвісти мають змогу отримати відстрочку від мобілізації: подробиці;
Психотропи на 5 млн. гривень: у Павлограді викрили місцеву наркозбувачку;